Сторінка батьків

Дидактична гра для дітей раннього віку

«Хто розбудив ведмедика»

Цей м’якенький посібник подарує малечі безліч приємних тактильних вражень, допоможе потренувати пальчики у застібанні ґудзиків, а також закріпити уявлення про кольори, форму, свійських та диких тварин.

Мета. Розвивати мовлення, увагу, дрібну моторику рук, пам’ять дітей. Вправляти їх у застібанні та розстібанні ґудзиків. Виховувати дружелюбність. Учити складати з окремих частин (деталей) ціле та об’єднувати предмети в групи. Закріплювати уявлення малят про свійських та диких тварин. Продовжувати вчити впізнавати їх, правильно називати, наслідувати їхні голоси та рухи. Закріплювати знання кольорів, уміння порівнювати предмети за кольорами.

Опис посібника. Пласкі круглі подушечки: одна велика, з пришитими по колу різноколірними ґудзиками; решта – вісім маленьких, різних кольорів, з пришитими до країв повітряними петельками. Кожну деталь посібника складають з трьох шарів (тканина - синтепон - тканина) і зшивають по колу. По центру подушечок наклеєні зображення тварин: зайця, білки, їжака, вовка, собачки, котика, козеняти, поросятка. Окрім круглих деталей, можна пришити прямокутні, трикутні або овальні.